O nás

Jsme MOTO PLZEŇ

Náš tým se věnuje motoristické branži již více než 20 let a za tuto dobu jsme našim odběratelům dodali přes 5.000 motocyklů všech kategorií, více než 10.000 čtyřkolek značek YAMAHA, SUZUKI, CFMOTO, POLARIS a nespočetný počet příslušenství.

Nyní jsme se rozhodli využít naše evropské a mimo-evropské kontakty a nejen Západočechům umožnit pořízení si stroje pro zábavu, každodenní dopravu, pro radost a motorsport i v našem maloobchodním centru.

Do doby otevření nového motoristického centra vám naše služby nabízíme na prodejně nacházející se na nejživějším dopravním uzlu města Plzně, pěšky dostupném místě v centru města. Lokace v parkovacím domě Rychtářka je proto velmi zásadní, chceme být na očích, ale i po ruce. Není nutné, aby plzeňáci motorkáři museli jezdit do Prahy nebo snad až do Německa.

Naše služby v prodejně MOTO PLZEŇ nyní zahrnuje oficiální zastoupení několika významných motoristických značek a další zastoupení budeme postupně navyšovat.

Samozřejmostí je špičkové servisní zázemí i pro stroje zakoupené mimo naše oficiální zastoupení a prodej náhradních dílů snad na každou známější značku. Váš stroj navíc umíme kdekoliv vyzvednout i přivézt zpět k vám do garáže, na chalupu nebo prostě jen zpátky k vám kamkoliv.

Těšíme se na vás.

0
Více než
20 let na trhu
0
Více než
5000 prodaných motocyklů
0
Více než
10 000 prodaných čtyřkolek